Kúpiť steppery – e-shop

Sprievodca výberom
stepperov


Steppery  >  Stepper, alebo steper?

Stepper, alebo steper?

Tentoraz sa pozrieme na rôzne pomenovania stepperov.

Či už napíšete stepper, alebo steper, vždy sa jedná o malý fitness stroj pre efektívne cvičenie predovšetkým svalov na nohách.

Steppery simulujú chôdzu do schodov, ktorá je veľmi efektívnym spôsobom posilňovanie spodných partií tela vrátane sedacích svalov.

Trocha slovenčiny sa steppery

Ľudia na internete hľadajú milióny spôsoby, a tak sa stretneme okrem správneho označenia steppery tiež sa stepry, ministepry, alebo s dvouslovným pomenovaním - side stepper, aerobic stepper, twist stepper, alebo rotačné steppery.

Apropo mini steppery. Tým sa hovorí tiež twist steppery a sú to tie najmenšie steppery, ktoré strčíte do skrinky, alebo pod posteľ. Sú skvelé pre formovanie vnútornej a vonkajšej strany stehien.

Viac stepperov nájdete v e-shope.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 15. 5. 2013


Odporúčame steppery


Ďalšie novinky

Na čo sa zamerať pri výbere steppera?

Ak budete doma pravidelne cvičiť na stepperi, urobíte veľa pre svoju zdravotnú prevenciu, kondíciu, posilníte svaly, činnosť srdca, pľúc, a ak to potrebujete, tak aj schudnete.

28. 4. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulujú výstup do schodov, ale zďaleka tak nezaťažujú kĺby. Aj pre úspornú veľkosť sa stali žiadanou pomôckou pre zvyšovanie fyzickej kondície v domácich podmienkach.

16. 11. 2015

všetky novinky