Kúpiť steppery – e-shop

Sprievodca výberom
stepperov


Steppery  >  Twist stepper Big - Malý, šikovný, výkonný!

Twist stepper Big - Malý, šikovný, výkonný!

Simuluje chôdzu, prirodzený ľudský pohyb. Vytrénuje celé telo. Používa sa tak dobre, že cvičenie na ňom je vyložene zábavné. Umožňuje sledovať televíziu alebo počúvať hudbu. Tak šikovný je malý twist stepper, zvaný Big.

Stepper je prioritne určený pre spevnenie stehien a zadku, ale vďaka gumovým úchytom precvičuje aj hornú časť tela, podobne ako palice Nordic Walking. Nastaviteľná záťaž je neoceniteľná pre každého, kto si potrebuje vybudovať fyzickú kondíciu postupne.

Stroj zobrazuje scan (automatický režim), čas, počet krokov a spotrebované kalórie. Výsledky prináša veľmi rýchlo, preto si ho toľko obľúbili zamestnané ženy. Odporúča sa tiež seniorom, pretože je šetrný ku kĺbom.

„Svojho malého Biga by som nedala za žiadny iný stroj na svete," vyznáva sa pani Lenka. „Twist stepper odporúčam všetkým, ktorí nie sú veľkí športovci, ale chcú niečo pre seba urobiť tak, ako ja,“ dopĺňa ju pani Anežka.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 8. 3. 2014


Odporúčame steppery


Ďalšie novinky

Na čo sa zamerať pri výbere steppera?

Ak budete doma pravidelne cvičiť na stepperi, urobíte veľa pre svoju zdravotnú prevenciu, kondíciu, posilníte svaly, činnosť srdca, pľúc, a ak to potrebujete, tak aj schudnete.

28. 4. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulujú výstup do schodov, ale zďaleka tak nezaťažujú kĺby. Aj pre úspornú veľkosť sa stali žiadanou pomôckou pre zvyšovanie fyzickej kondície v domácich podmienkach.

16. 11. 2015

všetky novinky