Kúpiť steppery – e-shop

Sprievodca výberom
stepperov


Steppery  >  Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Ženy na celom svete milujú stepper, fitness stroj s pedálmi, počítadlom a niekedy aj madlami, pretože im dokáže báječne vymodelovať nohy a zadoček. Mini Stepper pre domáce použitie je možné navyše zohnať už za menej ako 30 eur.

Stepper v podstate simuluje chodenie do schodov, ale oproti tomu reálnemu je šetrnejší ku kĺbom, hlavne kolenným. Jeho konštrukcia totiž umožňuje plynulý pohyb a eliminuje nárazy nôh. Výhodou jeho vlastníctvo je tiež cvičenie za každého počasia, v súkromí domova a akomkoľvek čase.

Zadoček ako z reklamy

Pre začiatky na stepperi stačí päťminútový tréning s primerane nastavenú záťažou, ktorý sa postupne zintenzívňuje. Zadoček, stehná a lýtka sú postupne tvarované a posilňované, čo oceníte aj pri ďalších športoch - behu, lyžovanie, in-linoch ..., ale hlavne - môžete sa tešiť na obdivné pohľady, až vyrazíte von v šortkách, krátkej sukni či priliehavých džínsoch.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 5. 2014


Odporúčame steppery






Ďalšie novinky

Veľký prehľad cien stepperov

Za koľko kúpite stepper na internete? Záleží na značke, funkciách a stavu. Pozrite sa, koľko vás bude stáť tento efektívny fitness stroj.

26. 8. 2016

Účinky cvičenia na stepperi

Cvičenie na stepperi si obľúbili najmä ženy, pretože vynikajúco posilnení dámske problematické partie - stehná, boky a zadaok.

22. 7. 2016

všetky novinky