Kúpiť steppery – e-shop

Sprievodca výberom
stepperov


Steppery  >  Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Ženy na celom svete milujú stepper, fitness stroj s pedálmi, počítadlom a niekedy aj madlami, pretože im dokáže báječne vymodelovať nohy a zadoček. Mini Stepper pre domáce použitie je možné navyše zohnať už za menej ako 30 eur.

Stepper v podstate simuluje chodenie do schodov, ale oproti tomu reálnemu je šetrnejší ku kĺbom, hlavne kolenným. Jeho konštrukcia totiž umožňuje plynulý pohyb a eliminuje nárazy nôh. Výhodou jeho vlastníctvo je tiež cvičenie za každého počasia, v súkromí domova a akomkoľvek čase.

Zadoček ako z reklamy

Pre začiatky na stepperi stačí päťminútový tréning s primerane nastavenú záťažou, ktorý sa postupne zintenzívňuje. Zadoček, stehná a lýtka sú postupne tvarované a posilňované, čo oceníte aj pri ďalších športoch - behu, lyžovanie, in-linoch ..., ale hlavne - môžete sa tešiť na obdivné pohľady, až vyrazíte von v šortkách, krátkej sukni či priliehavých džínsoch.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 5. 2014


Odporúčame steppery


Ďalšie novinky

Na čo sa zamerať pri výbere steppera?

Ak budete doma pravidelne cvičiť na stepperi, urobíte veľa pre svoju zdravotnú prevenciu, kondíciu, posilníte svaly, činnosť srdca, pľúc, a ak to potrebujete, tak aj schudnete.

28. 4. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulujú výstup do schodov, ale zďaleka tak nezaťažujú kĺby. Aj pre úspornú veľkosť sa stali žiadanou pomôckou pre zvyšovanie fyzickej kondície v domácich podmienkach.

16. 11. 2015

všetky novinky