Kúpiť steppery – e-shop

Sprievodca výberom
stepperov


Steppery  >  Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Kúpte si stepper - a s ním hviezdne pozadie!

Ženy na celom svete milujú stepper, fitness stroj s pedálmi, počítadlom a niekedy aj madlami, pretože im dokáže báječne vymodelovať nohy a zadoček. Mini Stepper pre domáce použitie je možné navyše zohnať už za menej ako 30 eur.

Stepper v podstate simuluje chodenie do schodov, ale oproti tomu reálnemu je šetrnejší ku kĺbom, hlavne kolenným. Jeho konštrukcia totiž umožňuje plynulý pohyb a eliminuje nárazy nôh. Výhodou jeho vlastníctvo je tiež cvičenie za každého počasia, v súkromí domova a akomkoľvek čase.

Zadoček ako z reklamy

Pre začiatky na stepperi stačí päťminútový tréning s primerane nastavenú záťažou, ktorý sa postupne zintenzívňuje. Zadoček, stehná a lýtka sú postupne tvarované a posilňované, čo oceníte aj pri ďalších športoch - behu, lyžovanie, in-linoch ..., ale hlavne - môžete sa tešiť na obdivné pohľady, až vyrazíte von v šortkách, krátkej sukni či priliehavých džínsoch.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 5. 2014


Odporúčame steppery


Ďalšie novinky

Účinky cvičenia na stepperi

Cvičenie na stepperi si obľúbili najmä ženy, pretože vynikajúco posilnení dámske problematické partie - stehná, boky a zadaok.

22. 7. 2016

Na čo sa zamerať pri výbere steppera?

Ak budete doma pravidelne cvičiť na stepperi, urobíte veľa pre svoju zdravotnú prevenciu, kondíciu, posilníte svaly, činnosť srdca, pľúc, a ak to potrebujete, tak aj schudnete.

28. 4. 2016

všetky novinky